Produkcja Filmow Reklamowych i Promocyjnych | Olsztyn, Mazury2021-05-10T17:12:42+02:00

Refugium Films | Produkcja Filmowa

Produkcja Filmów Reklamowych | Promocyjnych | Live Streaming | Olsztyn, Mazury 

Refugium Films

Produkcja Filmowa | Live Streaming | Filmy Reklamowe | Filmy Promocyjne | Olsztyn, Mazury

Refugium Films składa się z wysokiej klasy specjalistów branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej. Marek Osiecimski, autor filmów i serii dokumentalnych, reportaży i felietonów emitowanych w telewizji publicznej i stacjach prywatnych, przewodzi grupie operatorów, scenarzystów, montażystów i producentów, którzy wiele lat zdobywali doświadczenie w największych stacjach telewizyjnych, firmach producenckich i domach mediowych w Polsce i na świecie. Współpracujemy także z nagradzanymi na wielu festiwalach filmowych artystami – grafikami, muzykami, specjalistami animacji 2D i 3D. Naszą pasją są zarówno filmy dokumentalne, jak i wykorzystujące najlepsze wzorce z planów filmowych produkcje reklamowe, komercyjne, a także filmowe kampanie wizerunkowe. Potrafimy rozmawiać z ludźmi, dostrzegać i wydobywać z nich pasję, aby na tym tle – językiem filmu – opowiadać ich historię. Bez względu na to czy chodzi o filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, czy też o kampanie wizerunkowe, podchodzimy do pracy dokładnie z taką samą pasją, jak do pełnometrażowego filmu dokumentalnego. Wierzymy, że każda produkcja filmowa ma szansę stać się dziełem sztuki i w ten sposób na trwałe pozostać w pamięci odbiorców. Bo jest dla nas oczywiste, by traktować klientów Twojej firmy, jak naszych widzów. I jeszcze jedno – wybacz, ale nie kręcimy filmików. Kręcimy FILMY. I Tobie też nakręcimy!    

Nasze doświadczenia opierają sie na współpracy z wieloma Partnerami

Nasze doświadczenia opierają sie na współpracy z wieloma Partnerami

Filmy Reklamowe | Produkcja

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji reklamowych, od stworzenia scenariusza filmu po gotowe dzieło. Nasi filmowcy, a także sprzęt, który zgromadziliśmy przez lata pozwala nam zaproponować Państwu najwyższej jakości film reklamowy w konkurencyjnej cenie. Stawiamy na kreatywność i bliską współpracę z kontrahentami od najwcześniejszego etapu produkcji. Nie boimy się eksperymentować z formą, ale tylko wtedy, gdy uznamy to uzasadnione z punktu widzenia odbiorców reklamowanego produktu; doskonale wiemy, że czasem najlepszym rozwiązaniem jest wysmakowany filmowy tradycjonalizm. Oprócz możliwości stworzenia filmu w najwyższej rozdzielczości (do 6K), mamy możliwość posłużenia się grafiką komputerową i animacją. 

Filmy Promocyjne | Produkcja

Przez ostatnie lata nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji filmów promocyjnych. Współpracowaliśmy w tym zakresie zarówno z firmami różnych branż, w tym IT, restauracyjnych (fine dining), jak i z instytucjami publicznymi. Posługując się językiem filmu, potrafimy z jednej strony wyjaśnić pomysł na start-up lub zasady działania rozwiniętej firmy technologicznej, jak i oddać filozofię jednego z najsłynniejszych na świecie kucharzy, który otwiera w naszym kraju nową restaurację. Cieszymy się, że naszym podejściem zainteresowały się także samorządy: mamy za sobą udane filmowe kampanie promocyjne dla największych w Polsce miast i gmin.

Filmy Korporacyjne | Produkcja

Jedną z najistotniejszych form naszej działalności są firmy korporacyjne. Doświadczenie ze świata dziennikarstwa pomaga nam wytworzyć niepowtarzalny styl rozmowy, dzięki któremu film o państwa firmie będzie obiektywnie interesującą opowieścią o ludziach, ich pasji i przedsiębiorczości. Nasze filmy korporacyjne charakteryzują się unikalnym stylem dobranym do charakteru Państwa działalności. Umiemy przy tym zachować dyskrecję i nie zakłócać bieżącej pracy firmy w trakcie zdjęć. Możliwość skorzystania z greenboxa, jak i współpraca z grafikami komputerowymi daje nam nieograniczone możliwości kreacji, dzięki czemu Państwa firma zaprezentuje się jeszcze lepiej. W naszej ofercie jest także tworzenie filmowych raportów dla firm i instytucji. 

Kampanie Wizerunkowe | Produkcja

Z Refugium Films zrealizujesz pełną kampanię wizerunkową, w tym również kampanię internetową. W naszej ofercie są zarówno filmy wizerunkowe, jak i całe wizerunkowe video-serie, które trwale zbudują pozytywny wizerunek twojej firmy, produktu lub idei, którą chcesz wypromować, a także ludzi – działaczy społecznych, polityków, specjalistów w danej dziedzinie, którym zależy na dotarciu ze swoim przekazem do jak najszerszego grona odbiorców w jak najatrakcyjniejszej formie. Oferujemy przy tym kompleksowe usługi z zakresu PR, ghost-writing, budowanie scenariuszy kampanii, pisanie przemówień, doradztwo w zakresie przemówień publicznych, szkolenia z występów przed kamerą, itd. 

Wiemy, że w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa wśród nas jest wiele osób, które chcą opowiedzieć swoją historię. To poczucie bycia wysłuchanym może dać siłę, która pozwala przetrwać najtrudniejszy czas; czujemy się dzięki temu choćby trochę mniej samotni, choć trochę mniej opuszczeni. Postanowiliśmy zebrać te historie i na bieżąco robić z nich krótkie etiudy. Mamy nadzieję, że ich widzowie również zobaczą, że nie są sami w swojej sytuacji. Pandemia dotknęła nas wszystkich. Zmuszeni jesteśmy się izolować. Jednocześnie rośnie w nas potrzeba wspólnoty. Chcemy, żeby te miniatury filmowe wychodziły tej potrzebie naprzeciw, żeby ją wzmacniały i dawały jakąś formę ukojenia i nadziei. Już wkrótce pojawią się tu kolejne odcinki.

Live Streaming | Realizacja transmisji na żywo | Olsztyn, Mazury

 • Zajmujemy się realizacją transmisji video na żywo z koncertów, wydarzeń, konferencji, spotkań
 • Realizujemy transmisje internetowe z wykorzystaniem najważniejszych platform jak Facebook, You Tube, Livestream.com
 • Zapewniamy montaż z wielu kamer, dedykowaną oprawę graficzną, oraz zaawansowane ujęcia z kranu kamerowego i drona
 • Pracujemy przy obsłudze zarówno dedykowanych małych grup jak i dużych imprez masowych
 • Nasze usługi świadczymy na terenie Polski jak i zagranicą 

Produkcja filmów reklamowych i promocyjnych | Olsztyn, Mazury

Każda nasza produkcja filmowa i telewizyjna, bez względu na to, czy chodzi o film dokumentalny, reklamę, czy film promocyjny, jest dla nas rozpoczęciem zupełnie nowej przygody wymagającej świeżego spojrzenia, nowych pomysłów, pełnego poświęcenia i wykorzystania sumy wszystkich talentów i sił. Zaangażowanie i entuzjazm towarzyszą nam przy każdej produkcji, bez względu na format, miejsce emisji, czy budżet. W każdym z tych formatów najbardziej liczy się umiejętne opowiadanie historii za pośrednictwem obrazu. Jesteśmy “opowiadaczami historii” pochodzącymi z różnych środowisk – dziennikarskiego, naukowego, świata organizacji pozarządowych. Wśród założycieli Refugium Films są również specjaliści związani z dynamicznie rozwijającą się branżą e-commerce. Ta mieszanka sprawdza się doskonale w trakcie produkcji takich filmów, jak “Stoczniowcy. Ludzie z tła”, czy “Decent. Can Blockchain Change the World?”, a więc przy powstawaniu regularnych filmów dokumentalnych, ale po wielu zakończonych sukcesem doświadczeniach, wiemy na pewno, że potrzebne jest również w pracy nad filmami reklamowymi, filmami promocyjnymi, kampaniami wizerunkowymi, w tym kampaniami dedykowanymi do internetu.

Wiele lat pracy w dziennikarstwie, w tym zwłaszcza w dziennikarstwie telewizyjnym, w największej prywatnej stacji informacyjnej w Europie Środkowej i Wschodniej nauczyło nas syntetycznego myślenia, zwięzłości w przekazywaniu treści, a więc wyłuskiwania tego, co w danej historii jest najważniejsze. Przede wszystkim jednak nauczyło nas rozmowy z ludźmi, sztuki prowadzenia wywiadów. W świecie mediów informacyjnych codziennie stykaliśmy się z ludźmi reprezentującymi najróżniejsze środowiska, o różnych osobowościach i wrażliwości. Z każdym z nich trzeba było umieć porozmawiać, uzyskać potrzebną informację, by skutecznie przekazać ją później widzom. Sztuka ta jest nieoceniona również w filmowym świecie reklam i promocji. Od tego właśnie zaczynamy każdą z naszych produkcji – od spotkania i rozmowy z drugim człowiekiem, ustalenia tego, co jest dla niego najważniejsze; wyczucia jego potrzeb i tego, w jaki sposób jego podejście i widzenie rzeczywistości ma się zetknąć z naszym, aby powstało dzieło mające na celu wypromowanie jego produktu, usługi, czy jego samego (jeśli mowa na przykład o rozpoczynającym kampanię polityku). Wywiad to jedno z najistotniejszych form przy produkowaniu filmów korporacyjnych, a także przy produkcji filmowych raportów firm, czy instytucji. To podstawa, od której można budować dalej.

Jako naukowcy wykładający na wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego kładziemy duży nacisk na poznawanie najnowszych rozwiązań formalnych i technicznych przy produkcji filmowej i telewizyjnej. Prowadzimy stałą współpracę z uczelniami m.in. poprzez przekazywanie wyników prac z dronami na planie w zakresie percepcji operatora drona, współpracy przy produkcji zdjęć z drona. Specjalizujemy się także w naukowej analizie logistyki planu. Nasze doświadczenia zbierane są i wykorzystywane w pracy naukowej i dydaktycznej Laboratorium Badań Telewizyjnych i Filmowych LabTiV. Dzięki tej współpracy mamy dostęp do wiedzy, rozwiązań technicznych i nowinek sprzętowych jeszcze zanim upowszechnią się na rynku.

Własne studio produkcyjne i zaawansowane technologie

Produkcja Filmowa | Film Reklamowy | Film Promocyjny | Olsztyn, Mazury

Filmy Reklamowe i Promocyjne | Video Marketing | Olsztyn, Mazury
 • Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych oraz promocyjnych zarówno w formacie telewizyjnym jak i internetowym
 • Video to dziś najważniejszy kontent internetowy, wykorzystywany przez ponad 88% profesjonalistów marketingu na świecie
 • Tworzymy dedykowane kampanie video pod kątem social media oraz witryn internetowych
 • Realizujemy transmisje live z koncertów oraz wydarzeń masowych
 • Tworzymy wysokiej jakości obrazy, które definiują marki oraz produkty
 • Jesteśmy otwarci na współprace z agencjami reklamowymi oraz domami mediowymi 
Napisz do nas! Szybko wycenimy Twoją produkcję!

Jeżeli szukasz profesjonalnego zespołu filmowego do zrealizowania Twojego zadania, napisz do nas. Oferujemy różne modele współpracy i indywidualne wyceny każdego projektu. Nie ważne, czy planujesz komercyjny film reklamowy bądź promocyjny, szukasz formatów telewizyjnych i dokumentalnych, albo tylko chciałbys skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia przy produkcji animacji i multimediów.

Jesteśmy otwarci na współprace zarówno z osobami fizycznymi jak i firmami z branży reklamowej, medialnej oraz wszystkich innych.Kontakt telefoniczny:  696-444-040

Produkcja Filmowa Olsztyn, Mazury | film to więcej niż zawód, to pasja