Nasz dziennikarski background oraz żyłka dokumentalistów już nie raz pozwoliła nam wygrać konkursy na produkcję filmów wizerunkowych dla miast i gmin. Wiemy, że miasto, firma, przedsiębiorca, czy polityk, stworzy skuteczną i trwałą kampanię wizerunkową, tylko jeśli stoi za nimi szczera intencja, seria prawdziwych dokonań, zdarzeń i ludzi, którzy potrafią i chcą o tym powiedzieć. W produkcji filmów wizerunkowych stawiamy na fakt, że każdy ma w sobie coś autentycznego, wokół czego można, a wręcz należy budować wizerunek. Miasto o wiele skuteczniej opowie o sobienie ustami swoich urzędników, a opowieścią mieszkańców, którzy kochają miejsce, w którym żyją. 

Idealnym przykładem, a dla nas olbrzymim wyróżnieniem i powodem do dumy jest kampania wizerunkowa stworzona w 2019 roku dla m.st. Warszawy.

Położyliśmy w niej bardzo duży nacisk na poszukiwanie ciekawych osobowości, mieszkańców Warszawy reprezentujących różne zawody, płeć i wiek, aby opowiedziały nam, dlaczego kochają miasto, w którym żyją. Powstała piękna kampania wizerunkowa, mozaika postaci, którą odbiorcy naszej serii porównują do stworzonego w Nowym Jorku dzieła “Humans of New York”. Nasi “Ludzie Warszawy” to najlepsza wizytówka stolicy Polski. Na tej zasadzie, z uporem, cierpliwością i pasją stworzymy Twoją – trwałą, solidną, prawdziwą –  kampanię wizerunkową.

WARSZAWA_KOMPILACJA from Refugium on Vimeo.